Vahelduseks ka seda juttu, mida kõik( arvatavasti) paljud ei suuda taluda

Ma räägin lesbidest ja geidest.

See teema on alati kirgi kütnud. Osad inimesed arvavad, et see on haige ja nad peaks peldiku taga kuuli pähe laskma ja mõned(ehk ka mina) arvavad, et see on meeletult äge. Äge just sellepärast, et paljud on hakanud kapist välja tulema. Küll tasa ja targu aga kindlalt.

Minu õnneks, olen ma olnud avatud meelega ja ma mõistan ning saan aru, et inimesed ongi erinevad. Kellele meeldivad poisid, kellele tüdrukud. Egas üksnes sellepärast ei saa omasooiharaid saata tuleriidale.

Mul on sõpru nii lesbisid kui ka geisid. Minu jaoks on see okei ja vahel mõtlen ma, miks neil nii kaua läks. Miks nad mulle seda varem ei rääkinud? Mõndadel hetkedel ma korraks isegi mõtlesin.. Et äkki on! 😂

Samas, õudne on mõelda, et väga paljud on oma vajadused alla surunud, elanud hirmus, kuidas õelda seda oma sugulastele või sõpradele? Kuidas nad reageeriksid?

Miks ei võiks olla inimesed rohkem aksepteeritavad? Miks on tüdrukute omavaheline suudlus okei ja erutav aga kui seda teevad noormehed, siis on see rõve? Ma lähen alati selle teemaga põlema, et kuidas on üks erutav ja teine tülgastav? Seletage lollile. Ma ei saa aru.

Ja mis on teiste inimeste asi, mida teeb keegi omavahel voodis? Kas sa jagad voodit nendega? Kuidas see sul silma riivab? Kuidas see sind üldse mõjutab? Me ei pea ju naise ja mehe omavahelist voodielu rõvedaks? Miks peaks olema teiste voodielu rõvedam kui naise ja mehe vaheline?

Ma lihtsalt tahan õelda, et aksepteerigem rohkem. Anname võimaluse tunda ka neil vabalt ja ka nenad peaksid vabalt saama oma armastust jagada, ilma, et seda rõvedaks peetakse.

Olgem rohkem avatud meeltega!

Aitäh teile🌈

3 thoughts on “Vahelduseks ka seda juttu, mida kõik( arvatavasti) paljud ei suuda taluda”

  1. Kummaline postitus – justkui tahaksid näidata, et oled hirmsasti tolerantne, aga tegelikkuses on veel tükk maad minna.

    1. Mina nii ei arva. Ma võin olla muudes teemades/asjades vähem tolerantsem olla aga see teema ei ole minus mingit ebamugavust või vihkamist/mittemeeldivust tekitanud.
      Meil kõigil on veel tükk maad minna, meil kõigil on midagi, millega me päris päri ei ole:)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga