Paul Herberti kasvatamine

Viimasel ajal on meil Hendrikuga päris raske last kasvatada.Sest tema tahab nii ja mina tahan nii.me oleme ammu tülitsenud ta magamis aegade pärast ning mitmeid kordi,olen sunnitud oma tahtmist peale suruma.Lihtsalt,sest mina arvan,et minu kasvatusmeetodid on tõhusamad.
Hendrik on selline hell ja hea,ning ealeski ei laseks lapsel nii palju nutta kui mina.Mina seevastu olen karm ja aegajallt päris kuri,ning mis puutub kindlasse rutiini,siis mina nii kergelt alla ei anna.Paul ka ei anna.
Ma olen pea neli nädalat üritanud Pauli taas iseseisvaks magamiseks harjutada.See on nii raske ja kurnav.Eriti raseks teeb teabmine,et ta suutis ilusti 3 kuud ise magama jääda.Kogu mu töö ja vaev oli kä\’ega pühitud.Ja üleeile teavitas mind hendrik sellest(kui panin pesu kuivama),et tema ei kannata lapse nuttu ja otsustas ta sülle võtta.Ma pole ammu nii vihane olnud.Seda kauem nuttis ta õhtul.
Õhtuti on eriti hull,sest päeva lõpuks olen ma surm väsinud ning kui Paul otsustab veel pool tundi röökida,siis kahjuks olen ma seni murdunud ja ta ise sülle võtnud ning magama kiigutanud.
Ja öösisti võtan ma ta kaissu.Kuni tänaseni.Ta on meeletu sipleja ning mul on tunne,et ta peksab meid öösel vaeseomaks,sest hommikuti on mul tunne,nagu oleks auto alla jäänud.Muidugi on pannud ta paar tugevat hoopi mulle ka kõhtu,mille tagajärel olen ma kõhtu valutanud.Ma tean,et ma ei saa seda talle pahaks panna,sest siiani pole aru saanud,et emmel on tita kõhus.
Täna hommikul olin valmis ta koheselt voodist välja viskama ning lubasin endale,et tänasest ei tule ta enam öösiti meie voodisse.Teen kõik selleks,et suudaksin sellest kinni pidada.Olen nõus isegi öösiti miljon korda üles ärkama,kui vaja.
Märtsi kuu pole enam mägede taga ja selleks ajaks peab Paul Herbert ise magama jääma,sest kahe lapsega oleks mul alguses kohe raskusi.
Täna suure nutu ja vaevaga jäi iseseisvalt lõuna unne.Kulus 35 minutit.Edusammud.

Kõikide meelest olen ma kuri ema.Ja karm.Isegi minu enda ema jaoks.Aga tõepoolest,mu südamesoov on,et lapsed jääksid ise magama ning et nad ei saaks kõike,mida nad tahavad.Ma lihtsalt ei soovi,et nad astuksid mulle tulevikus pähe.Mitte mingi hinna eest.

ja kommipäevad hakkavad olema lastel ainult laupäevani.Ehk Paul Herbert peab veel pool aastat või aasta ootama,et ta saaks kommi süüa! Hendriku ema sellest aru ei saa,ta ei saa paljudest asjadest aru,isegi mitte sellest,kui lasen tal nutta.

3 thoughts on “Paul Herberti kasvatamine”

  1. Mul oli sama mure. Kui ma oma vanemale oele yritasin selgeks teha,et lapsel on teatud uinakuajad ja ei tohi alla vanduda, sest laps maletab jargmine kord kaa,et emme murdus enne minu nutu loppu, ma roogin seekord veits kauem! – sain niimoodi noomida ja karjutud, nagu oleks aike ja torm majas sees olnud! O.O

    Ole tugev, mu Tapsu! :* See ongi lapse Kasvatamine.

    (eiiii ole tapitahti seeekord..)

  2. Tead,vahel on see päris raske.aga samas,kui sain juba ühe korra hakkama,siis peaks teoreetiliselt ka sel korral hakkama saama.kui täna õhtul suudan ka vastu pidada ja ta jääb kas suure nutuga magama või annab niisama alla,siis homne päev on käkitegu

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga