ikka ja jälle pulmajuttu

Ma teadsin juba ammu, kui mina kunagi abielluma hakkan, siis ma ei tee pea \” tavalisi\” pulmi. Mulle ausalt ei meeldi traditsioonilised pulmad mitte üldse. Kuigi need on ilusad, ma ei vaidle vastu. Minu jaoks on seal kõike liiga palju..

Ma olen alati teinud asju omamoodi, just nii, nagu mulle meeldib.

Just viimasel ajal on paljud minu käest mitmeid kordi küsitud \” Kus sa oma pulmameigi lased teha\”?, \”Kes sulle soengu teeb?\” , \” Mis teie pulma eelarve on?\” ja noh, teate ju küll. Ma olen juba sellest väsinud ja kui olen julgenud õelda, et abiellun kindla soenguta ja meiki panen minimaalselt, on inimesed silmi nö. pööritanud. Muidugi järgneb sealt, et kuidas niimoodi, see on siiski elu üks tähtsamaid päevi. Ja mis siis?

Ja eelarvest rääkida, siis tuleb õelda, et kõik läheb meil jooksvalt. Ei ole mingeid kindlaid piire, ega ka mingeid utoopilisi summasi. Nagu mu ema armastab õelda, et üle oma võimete ei saa elada!

Kas te kujutate mind ette ilge krohvi ja ülitäpse lakki täis soenguga? Vaevalt. Mina ka mitte.  Ma tunneks end nii võltsina, ja mitte just kõige mugavamalt. Mugavus on minu jaoks olnud alati see number 1.  Ausalt, minule on tähtsad teised asjad. Kõige tähtsam on siiski see, et need inimesed, kellega sa tahad seda imetabast päeva jagada, oleksid kohal. Ja ma arvan,et väikesed armsad nüansid muudavad meie peopaiga imeliselt armsaks.

Eales ei soetaks pulmadele midagi sellist, mis pärast kasutust ei leia. See on lihtsalt nii naljakaks, mis asju soetatakse pulma ja veel kui kalli raha eest. Sama hästi võiksin raha maha visata. Mis sa teed nendega? Jätad mälestuseks kuskile kapipõhja tolmu koguma?

Ja neverever ei tee me mingeid tunniajalisi ilupilte.

Teate, mis mind imestama on pannud? See,et inimesed reaalselt tahavad tullla ja jagada meiega meie imelist hetke. Vahet pole,et ärkama peab umbes kell 3 hommikul. Ma eales ei arvanud,et neid inimesi on NII NII NII palju. Juba see teadmine on nii liigutav. Kõige rohkem kardan seda, et sel päeval, ma nutan nagu mingi eit!

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=CZ-Ecy_PQCI&w=425&h=350]

4 thoughts on “ikka ja jälle pulmajuttu”

  1. See on absoluutselt Teie enda teha, milline Teie pulmapäev tuleb. Sina pead ennast hästi tundma ning see peab eelkõige Teie eriline päev olema. Ära pane teisi tähele.

    Lugu on hea!

    Head lõpusirget ja viimaseid ettevalmistusi! 🙂
    Naudi!
    M.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga