Neljas( :

Täitsa pael, ma ei oska siiamaani siin midagi erilist korda saata! Ma ei suuda isegi oma kujundust teha, Jevgeni pidi aitama.Küll ma kunagi selle ka ära õpin.Hullult tahaks endast kirjutada,mingeid likne ülesse toppida ja üleüldse.Aga selle kohapealt annab veel soovida.Vähemalt on mul peale \” las Vegase\” vaatamist,mingi tegevus olemas !

Suureringi küsimus oleks siis sellinne: Keegi ei tea kedagi,kes üüriks korterit välja või kes võtaks kellegi (ehk minu) ja Kadi kaas üüriliseks? Nagu hädasti oleks vaja, ise ka ostime …but..nojah.Alati tuleb midagi vahele.

Kati pärast on hea meel, teiste pärast on hea meel.Kevad ongi armumiseks ! Jaaa^^ Nõme on see, et enamus paarid lihtsalt tülitsevad mingite mõttetuste üle?Ühest mingist ülipisikesest asjast suudetakse ülisuur mammut välja võluda.Kas on raske lihtsalt armastada ja nautida teineteise olemasolu?Ei tohiks ju eriti raske olla.Ja Kahju on nendest,kes lähevad lahku üks päev ja nädala pärast oleksid nad jälle üks suur õnnelik pere,kuigi keegi oli petnud kedagi! Jaa, loomulikult.Unustagem minek?Milleks meile ajalugu? Oli mis oli, tehti-mida tehti.Aga kui sedasama viga kolm korda uuesti teha,siis sellel inimesel peaks iseendaga natukene raskusi olema.
Samas on mul suva,mida teised teevad.Kas nutavad või naeravad? Minu poolest võiks maailma lõpp ka tulla,

3 thoughts on “Neljas( :”

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga